SKU#: SD-100A-24
DC/DC-jännitemuunnin 9,5-18Vdc/24Vdc 4,2A 100,8W
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Hakkuritoiminen DC/DC-jännitemuunnin.
Oikosulku- ja ylilämpösuojaus.
Tulo ja lähtö galvaanisesti erotettu.
Tilauskoodi:SD-100A-24
Tulojännite:9,5-18 Vdc
Antojännite:24 Vdc  (23-30 Vdc säädettävissä)
Antovirta:
4,2 A
Antoteho:
100,8 W
Rippelijännite:150 mVpp
Hyötysuhde:84 %
Liitäntä:ruuviliitäntä
Käyttölämpötila:-15...+60 °C