SKU#: EDR120-24
Hakkuriteholähde DIN-kiskoon 24Vdc 5A 120W
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotteen arvioitu täydennyspäivämäärä on 18. toukokuuta 2026
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
DIN-kiskokiinnitteinen hakkuriteholähde.
Ylikuormitus- ja oikosulkusuojaus.
Tilauskoodi: EDR120-24
Liitäntäjännite: 90-264 Vac  / 127-370 Vdc
Antojännite: 24 Vdc
Antovirta: 5 A
Antoteho: 120 W
Jännitesäätö: 24-28 Vdc
Rippelijännite: 120 mVpp maks.
Hyötysuhde:
87,5 %
Liitäntä: ruuviliitäntä
Mitat (LxKxS): 40x125,2x113,5 mm