SKU#: LPV150-24
Hakkuriteholähde IP67 24Vdc 6,3A 151,2W (LPV-150-24)
Määräalennus
Tilaustuote, toimitusaika yleensä 7-14 päivää
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
- Toimitustila Tilaustuote, toimitusaika yleensä 7-14 päivää
- Valmistaja Mean Well Enterprises Co. Ltd
- Tuotepolku Etusivu virtalähteet-ja-energiaratkaisutteholähteetteholähteet-kiinteä-asennus Hakkuriteholähde IP67 24Vdc 6,3A 151,2W (LPV-150-24)