SKU#: ZSI90B-12
Hakkuriteholähde 12Vdc 7,5A 84W *
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
- Toimitustila Toimitettavissa heti
- Tuotepolku Etusivu virtalähteet-ja-energiaratkaisutteholähteetteholähteet-välijohdolla Hakkuriteholähde 12Vdc 7,5A 84W *