SKU#: EDR120-24
Hakkuriteholähde DIN-kiskoon 24Vdc 5A 120W
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotteen arvioitu täydennyspäivämäärä on 18. toukokuuta 2026
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
- Toimitustila Tilapäisesti loppu varastosta
- Valmistaja Mean Well Enterprises Co. Ltd
- Tuotepolku Etusivu virtalähteet-ja-energiaratkaisutteholähteetteholähteet-din-kiskoon Hakkuriteholähde DIN-kiskoon 24Vdc 5A 120W