SKU#: R16-2X10KLOG
Hiilipotentiometri 6mm stereo 2x10kohm logaritminen
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tämä tuote on loppuunmyyty!
Haluaisitko ostaa vastaavan tuotteen? Ei huolta, voit:
  • Ostaa tuotteita merkiltä -
  • Tai voit pyytää tuotteen saatavuusilmoituksia sähköpostiisi sivun alalaidasta.
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Hiilipotentiometri (stereo) 6 mm rihlatulla akselilla.
Tilauskoodi: R16-2X10KLOG
Kierrosmäärä: 1  (300°  ±5°)
Tehonkesto: 0,063 W
Jännitekesto: 150 Vac
Käyttölämpötila: -10...+60 °C
Akseli: rihlattu metalliakseli  Ø 6 mm
Akselin pituus: 7 mm  (15 mm kierteen kanssa)
Asennusreikä: 7,2 mm  (M 7x0,75)
Liitäntä:
juotoskorvakkeet
Vastusarvo: 2 x 10 kohm  logaritminen