Kapasitiivinen anturi kaapelilla M18 PNP 10-40Vdc 12mm (CA18CLN12PA)
Varastossa 5 kpl
SKU#: CAP-18PNP12
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Kapasitiivinen anturi kiinteällä kaapelilla.
Varustettu LED-merkkivalolla ja herkkyyssäädöllä.
Tilauskoodi:
CAP-18PNP12
Käyttöjännite:
10-40 Vdc
Kuormitettavuus:
200 mA
Toiminta:
PNP / sulkeutuva + avautuva
Tunnistusetäisyys:
12 mm
Kytkentätaajuus:
30 Hz maks.
Tiiveysluokka:
IP 67
Käyttölämpötila:
-25...+80 °C
Materiaali:
polyesteri
Asennus:
kierrekiinnitys M18
Liitäntä:
4-nap. kaapeli  2 m
Mitat (ØxP):
18x71,5 mm