SKU#: CB25.4-KEVI
Kutistemuovi 25,4mm keltavihreä 1m
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Kutistemuovi yleiskäyttöön.
Tilauskoodi:CB25.4-KEVI
Materiaali:polyolefiini
Kutistussuhde:2:1
Kutistuslämpötila:+90 °C
Käyttölämpötila:-55...+125 °C
Eristyskyky:15 kV/mm
Hyväksynnät:UL, CSA
Sisähalkaisija:25,4 mm
Halkaisija kutistettuna:12,5 mm
Seinämävahvuus:0,45 mm  (0,9 mm kutistettuna)