SKU#: HSA15-100R
lankavastus 5% 15W 100ohm
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotetiedot
- Toimitustila Toimitettavissa heti
- Valmistaja Arcol UK Ltd
- Tuotepolku Etusivu elektroniset-komponentitvastukset lankavastus 5% 15W 100ohm
- Tuoteryhmä Vastukset
- SKU HSA15-100R
- N/A
- Vastusperhe Lankavastus 15W 5% (HSA15)
- Toimittaja (T5) 151
- Tuotetyyppi (T5) A
- Toimittajan tuotekoodi (T5) 160-65-395
- Lisätiedot
- Vastuksen tyyppi Lankavastus
- Käyttölämpötila -25...+190 °C
- Valmistajan tuotesarja HSA10-sarja
- Sähköiset ominaisuudet
- Jännitekesto 265
- Resistanssi 100
- Eristysjännite (Vac) 1400
- Toleranssi ±5 %
- Liittäminen Juotoskorvake
- Lämpötilakerroin ±50 ppm/°C