SKU#: HSA15-4R7
lankavastus 5% 15W 4,7ohm
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta, toimitusaika yleensä 3-8 päivää
Tuotetiedot
- Toimitustila Tilapäisesti loppu varastosta, toimitusaika yleensä 3-8 päivää
- Valmistaja Arcol UK Ltd
- Tuotepolku Etusivu elektroniset-komponentitvastukset lankavastus 5% 15W 4,7ohm
- Tuoteryhmä Vastukset
- SKU HSA15-4R7
- N/A
- Vastusperhe Lankavastus 15W 5% (HSA15)
- Toimittaja (T5) 151
- Tuotetyyppi (T5) B
- Toimittajan tuotekoodi (T5) 160-65-189
- Lisätiedot
- Vastuksen tyyppi Lankavastus
- Käyttölämpötila -25...+190 °C
- Valmistajan tuotesarja HSA10-sarja
- Sähköiset ominaisuudet
- Jännitekesto 265
- Eristysjännite (Vac) 1400
- Resistanssi 4.7
- Toleranssi ±5 %
- Liittäminen Juotoskorvake
- Lämpötilakerroin ±50 ppm/°C