SKU#: 32-1.6AT-LF
Lasiputkisulake 6,3x32mm 1,6A 250Vac hidas (T)
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Hidas lasiputkisulake.
Toimitus 10 kpl:n pakkauksissa (hinnat / kpl).
Tilauskoodi:
32-1.6AT-LF
Mitat (ØxP):
6,3x32 mm
Jännitekesto:
250 Vac
Katkaisukyky:
100 A
Virta-arvo:
1,6 A  hidas  (T)