SKU#: 32-400MAT
Lasiputkisulake 6,3x32mm 400mA 250Vac hidas (T)
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Hidas lasiputkisulake.
Toimitus 10 kpl:n pakkauksissa (hinnat / kpl).
Tilauskoodi:
32-400MAT
Mitat (ØxP):
6,3x32 mm
Jännitekesto:
250 Vac
Katkaisukyky:
35 A
Virta-arvo:
400 mA  hidas  (T)