SKU#: LEDC812-20-10W-CW
LED COB -valonauha 8mm IP20 12Vdc 10W/m 1000lm/m 6000K kylmä valkoinen 5m/rll
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Toimitus 5m rullissa.
Tilauskoodi:
LEDC812-20-10W-CW
Käyttöjännite:
12 Vdc
Tehonkulutus:
10 W / m
Valoteho:
1000 lm / m
Säteilykulma:
120°
Värintoistoindeksi:
> 90 Ra
Tiiveysluokka:
IP 20
Nauhan leveys:
8 mm