SKU#: LED8B-12V-KE
LED-merkkilamppu 12Vdc keltainen 8mm
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotteen arvioitu täydennyspäivämäärä on 18. toukokuuta 2026
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
LED-merkkilamppu mutterikiinnityksellä .
Tilauskoodi: LED8B-12V-KE
Kä yttö jä nnite: 12 Vdc
Materiaali: kromattu metalli
Kä yttö lä mpö tila: -25...+70 ° C
Tiiveysluokka: IP 40
Asennusreikä : 8,2 mm