Mini-ANL-sulake kullattu 100A 32Vdc keltainen (ZH274-S-G-100) *
Varastossa 307 kpl
SKU#: MAS-100A
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Kullattu mini-ANL -sulake pienjännitekäyttöön.
Tilauskoodi: MAS-100A
Jännitekesto:
32 Vdc
Mitat (PxLxK): 42,3x12x6,3 mm
Kiinnitysreikien väli: 29,3 mm
Värikoodi: keltainen
Virta-arvo: 100 A