Mini-ANL-sulake kullattu 125A 32Vdc oranssi (ZH274-S-G-125) *
Varastossa 367 kpl
SKU#: MAS-125A
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Kullattu mini-ANL -sulake pienjännitekäyttöön.
Tilauskoodi: MAS-125A
Jännitekesto:
32 Vdc
Mitat (PxLxK): 42,3x12x6,3 mm
Kiinnitysreikien väli: 29,3 mm
Värikoodi: oranssi
Virta-arvo: 125 A