SKU#: PMR-220-33
RC-suodin 220nF + 33ohm 250Vac R-20
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
- Toimitustila Toimitettavissa heti
- Valmistaja Kemet Co.
- Tuotepolku Etusivu elektroniset-komponentitkondensaattoritsuodin RC-suodin 220nF + 33ohm 250Vac R-20