Sukkulalamppu S6 6x31mm 24V 125mA 3W (S63124125)
Varastossa 10 kpl
SKU#: SKK-24V3W
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Sukkulalamppu.
Tilauskoodi: SKK-24V3W
Käyttöjännite: 24 V
Virta: 125 mA
Teho: 3 W
Värilämpötila: 2 700 K
Elinikä: n. 2 000 h
Kanta: S6
Mitat (ØxP): 6x31mm