SKU#: LY4-12VDC
Tehorele 4-vaihtokosketinta 12Vdc 10A
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Tehorele.
Tilauskoodi:LY4-12VDC
Koskettimet:4 vaihtokosketinta
Kytkentävirta:10 A  250 Vac / 24 Vdc
Kytkentäjännite:250 Vac / 125 Vdc
Kytkentäteho:1 100 VA / 240 W
Minimikuorma:100 mA  5 Vdc
Eristysjännite:2 000 Vac  (kela / koskettimet)
Kosketinmateriaali:AgCdO
Kelajännite:12 Vdc  (9,6-13,2 Vdc)
Kelavastus:100 ohm
Elinikä:50 000 000 kytkentää  (mekaaninen)
Mitat (PxLxK):28x31,5x36,5 mm
Käyttölämpötila:-40...+70 °C