SKU#: SLIM-USB2.4-VA
USB-teholähde 5Vdc 2,4A 12W 2xUSB-A valkoinen
Määräalennus
Toimitettavissa heti
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Hakkuriteholähde kahdella USB-liitännällä.
Tilauskoodi: SLIM-USB2.4-VA
Ottojännite: 100-240 Vac  50-60 Hz
Antojännite:
5 Vdc
Antovirta:
2 x 1,2 A  / 1 x 2,4 A
Antoteho:
12 W
Tyhjäkäyntiteho:
0,07 W
Hyötysuhde:
80,6 %
Suojausluokka:
IP 20
Käyttölämpötila:
-20...+40 °C
Lähtöliitäntä: 2 x USB-A -liitin naaras
Mitat (PxLxK): 74,5x37,6x22,6 mm