SKU#: A0701-15A
Ylivirtasuoja 250Vac/50Vdc 15A
Määräalennus
Tilapäisesti loppu varastosta
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Ylivirtasuoja manuaalisella palautuksella.
Tilauskoodi:
A0701-15A
Jännitekesto:
250 Vac / 50 Vdc
Eristysjännite:
1 500 Vac
Elinikä:
500 toimintaa
Käyttölämpötila:
±0...+60 °C
Liitäntä:
6,3 mm pikaliittimet
Asennusreikä:
11,2 mm
Mitat (PxLxK):
29,2x14,6x46 mm
Katkaisuvirta:
15 A